آشنایی با سایبرتک

آشنایی با سایبرتک

آموزشگاه مهندسی سایبرتک نام تجاری شرکت مهندسی فراتر از رایانه است که در سال ۱۳۷۸ شمسی با شماره ثبت ۱۵۰۴۹۰ و با شماره ملی 10101933121 توسط دکتر هوشنگ کاظمی تاسیس شد.

مدیرعامل آموزشگاه مهندسی سایبرتک مهندس جواد وکیلی است که در سال ۱۳۹۱ به عنوان برترین مدیر IT ایران از طرف جشنواره ایتا انتخاب شد. این آموزشگاه در سالهای ۹۰ و ۹۱ از طرف جشنواره ستاره های فناوری به عنوان برترین آموزشگاه IT ایران انتخاب شد. مهندس جواد وکیلی از سال ۱۳۸۹ به عنوان مدیرعامل این شرکت انتخاب شده و ظرف مدت سه سال با همکاری نیروها و مدیران جوان توانست این شرکت را به سطح اول جامعه IT ایران رسانده و به عنوان یکی از برترین آموزشگاه های دوره های سیسکو و مایکروسافت و دوره های شبکه و امنیت شبکه معرفی نماید.

گرایش کاری اصلی سایبرتک در طول دوران فعالیت خود آموزش تخصصی شبکه بوده است.

خوشبختانه در سالهای اخیر سایبرتک توانسته اعتماد و رضایت دانشجوبان و مشتریان خود را کسب نماید. به نحوی که امروزه سایبرتک به عنوان پرمخاطب ترین آموزشگاه شبکه ایران شناخته می شود.


فعاليت هاي اصلي شركت سايبرتك:
•    آموزش دوره هاي تخصصي مورد تائيد شركت هاي , VMware , CEH , Linux , Oracle , CITRIX , CompTIA  , Cisco , Microsoft  با استفاده از اساتيد حرفه اي مجرب و داراي مدرك بين المللي
•     برگزاري امتحانات بين المللي معتبر
•    ارائه مشاوره ، طراحي ، و راه اندازي انواع شبكه هاي ISP,WAN,LAN
•    برگزاری دوره های آموزشی اختصاصی برای شرکت ها ، سازمانها و موسسات دولتی و غیر دولتی و نیازسنجی آموزشی
•    ارائه سمينار هاي علمي در خصوص موضوعات روز IT در محل شركت و یا مشتری
•    انجام پروژه های IT و شبکه
•    ارائه مشاوره در زمینه مسائل IT و شبکه و امنیت شبکه


از پارامترهای مهمی که موجب تمایز و برتری سایبرتک در جامعه IT ایران شده است دو مورد اساسی وجود دارد که همیشه مورد تاکید مدیران سایبرتک بوده است. اولی استفاده از اساتید مجرب، متخصص و نامی در سطح کشور و دومی استفاده از تجهیزات تخصصی واقعی شبکه جهت استفاده دانشجوبان و پرهیز از استفاده افراطی از نرم افزارهای شبیه ساز می باشد.


معمولا تهیه تجهیزات تخصصی شبکه به خصوص روترها و سوئیچ های سیسکو برای استفاده شخصی دانشجویان و فراگیران پرهزینه است. همچنین تحریم های شکل گرفته در سالهای اخیر نیز مزید بر علت شده است تا آموزشگاه ها به استفاده از نرم افزارهای شبیه ساز رو آورند. متاسفانه استفاده افراطی از این نرم افزارها به جای سخت افزار واقعی باعث می شود که فراگیران در بازار کار و مشاغل خود جهت استفاده از آموخته های خود دچار مشکل شوند و با ادوات و تجهیزات کاری خود که در سازمانها و شرکت ها استفاده می شود به خوبی آشنا نباشند.


مدیریت سایبرتک مفتخر است که همیشه و حتی در اوج نابسامانی وضعیت اقتصادی کشور که این تجهیزات بعضا تا ۶ برابر گران تر شده بود تهیه و به روز نگهداری تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی و دیوایس های شبکه مورد نیاز دانشجویان را در اولویت اهداف و برنامه های خود قرار دهد. به همین منظور همیشه سعی نموده ایم تعداد مناسب و استانداردی از روترها و سوئیچ و تجهیزات سیسکو و شبکه تهیه نموده و در دسترس فراگیران قرار دهیم و معمولا هر سه ماه یک بار نیز تجهیزات توسط اساتید مورد بررسی قرار گرفته و در صورت نیاز با جایگزین نمودن تجهیزات جدیدتر، لابراتوارها به روز و up to date شود.


در تمامی کارگاه ها و کلاس های سایبرتک اساتید مجرب سایبرتک بعد از ارایه دروس به وسیله وایت بردهای هوشمند و IBoard ، ویدئوپروژکتور و یا ال سی دی های مستقر در کارگاه ها، سناریوهای تدریس شده را یک بار شخصا در حضور دانشجویان اجرا نموده و سپس به دانشجوبان فرصت داده می شود تا با استفاده از تجهیزات تخصصی ای که در اختیار دارند به صورت فردی یا تیمی (بر حسب مورد) اجرای سناریوها را تجربه نموده و در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر از حضور استاد در کارگاه در حین اجرای سناریو بهره مند شوند. این شیوه جذاب که موجب درک سریع و آموختن مطالب به صورت ریشه ای می شود معمولا مورد استقبال فراگیران علاقه مند قرار می گیرد. به نحوی که حداکثر سعی خود را می نمایند که هیچ کدام از جلسات را از دست نداده و بدون غیبت همه مطالب و مهارتهای مورد نیاز را بیاموزند.


این شیوه، سیاست و روش آموزشی به همراه استفاده مداوم از تجهیزات واقعی مطابق بازار کار و مشاغل که باعث فراگیری منحصربه فرد مهارت مورد نظر می شود، باعث شده است که سطح رضایت مشتریان سایبرتک به نحو چشمگیری در سالهای اخیر افزایش یافته و روز به روز به تعداد این علاقه مندان افزوده شود. به نحوی که جهت پاسخگویی به نیاز علاقه مندانی که جهت فراگیری این مهارت ها به سایبرتک اعتماد نموده و ثبت نام می نمایند مدیران سایبرتک مجبور شدند که در سه سال اخیر لابراتورهای خود را از ۳ کارگاه به تعداد ۲۰ کارگاه و شعب مستقر در تهران را به سه شعبه ارتقاء و افزایش دهند.


این استقبال و رشد چشمگیر فعالیت سایبرتک و سطح رضایت بسیار مناسب فراگیران و مشتریان باعث شد که در ماه پایانی سال ۱۳۹۱ از مدیریت سایرتک در ۵ جشنواره و کنگره تقدیر شود و ۵ نشان زرین به مجموعه سایبرتک اعطا گردد. از آن جمله می توان به انتخاب جناب آقای مهندس جواد وکیلی مدیرعامل سایبرتک به عنوان برترین و فعالترین مدیر IT کشور در سالهای ۹۰ و ۹۱ از طرف جشنواره ایتا (مورد حمایت شورای عالی انفورماتیک و سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور)، کسب تندیس ملی رضایتمندی مشتری از همايش ملي رضايتمندي مشتري و انتخاب سایبرتک به عنوان برترین آموزشگاه IT کشور از طرف جشنواره ستارهای فناوری اشاره کرد.


افتخارات ، تاییدیه ها و تقدیرنامه ها :
•    کسب عنوان برترین آموزشگاه IT ایران در سال 90 و 91 (دو سال پیاپی)
•    دریافت نشان زرین ستاره فناوری ایران از جشنواره ستاره های IT
•    کسب عنوان برترین مدیر IT کشور در سال 1390 و 1391 توسط مدیرعامل سایبرتک از سومین جشنواره دوسالانه جوایز فناوری ایران (ایتا)
•    کسب نشان زرین نام آوران دانش و فناوری کشور
•    دریافت تندیس رضایتمندی مشتری
•    دریافت لوح تقدیر از سازمان آموزش فنی و حرفه ای
•    دریافت تقدیرنامه از شرکت مخابرات استان تهران
•    دریافت تاییدیه و مجوز آموزش کارکنان دولت
•    دریافت مجوز آموزش کارکنان وزارت نفت
•    دریافت گواهی رتبه بندی از سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
•    دریافت مجوز بین المللی بنیاد ICDL
•    و...

 

  تگها : مدیران سایبرتک , تماس با سایبرتک , درباره سایبرتک
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی